Contact

We horen graag van je!

CONTACT

Winters Delft
Van Embdenstraat
2628 ZE Delft
info@wintersdelft.nl
T: +31 (0)15 7900068

ORGANISATIE

Nota Bene
Communicatie – Evenementen
www.nota-bene.net
info@nota-bene.net
T: +31 (0)15 2855123

Contactadressen:
Sponsoring, productie – sponsoring@wintersdelft.nl
Communicatie & pers – communicatie@wintersdelft.nl
Horeca – horeca@wintersdelft.nl
Personeel & vrijwilligers – personeel@wintersdelft.nl
Kinderfeestjes – kinderfeest@wintersdelft.nl
Schoolschaatsen – schoolschaatsen@wintersdelft.nl
Evenementen – evenementen@wintersdelft.nl

Neem contact met ons op

Wil je ons bereiken? Stuur ons dan even een emailtje, we komen zo snel mogelijk bij je terug!

Start typing and press Enter to search